Goat Mechanic


Popis hry:

U této hry online poznáte trochu jiný kozí příběh, než-li byste mohli vidět v kině. Tahle koza totiž není vůbec slavná, ale pouze se snaží pomoct svému majiteli, kterému patří krachující autoservis. A tak zvolí hodně netradiční sabotérskou metodu, jak páníčkovi nahnat klientelu do jeho podnikání. Vydá se na vysoký most na dálnici, ze kterého bude shazovat na cestu nejrůznější předměty, ve snaze způsobit dopravní nehodu co největších rozměrů. Za každý šrám na autě, který se vám podaří ve hře Goat Mechanic způsobit budete patřičně finančně odměněni a získáte tak možnost si nakoupit mnohem ničivější vybavení. Pro úspěšnou záchranu autoservisu budete muset absolvovat všechny 3 kola hry Goat Mechanic.


Ovládání:

pouze myšíKategorie: Oddechovky
Vydáno: 17.09.2014
Spuštěno: 3645x
Plugin: Flash
Velikost: 601.2 kB

Flash Player Emulator 2022

Toto rozšíření vám umožní hrát Flash hry na libovolné webové stránce v prohlížeči Chrome.

Je to snadné: Klikněte na link pak na ikonu přidat do Chromu a rozšíření udělá veškerou práci za vás. Není třeba stahovat další aplikace, používat staré verze pluginů nebo být bez svých oblíbených her.
Poznámka ke kompatibilitě: Emulátor má omezenou podporu jazyka ActionScript 3 a nemusí fungovat s veškerým obsahem Flash her.
Náhodně vybrané hry online
© JoJoHRY.cz    -    Design by Webmont
Reklama